Vítejte!

Lokality po celém světěSpolečnost

Příběh

Každý velký příběh má velký začátek.

Dnes už moc nepřemýšlíme nad tím, že ženy podnikají, stalo se to součástí naší společnosti.  Ale na začátku dvacátého století to bylo prakticky neslýchané! Ale Mabel Bakerová měla vizi, že změní svůj život, tak jako mnoho tisíc žen, které přišly po ní.

Jediný voskovník jako začátek cesty k milionům dolarů.

Na začátku dvacátého století začala učitelka Mabel Bakerová vyrábět svíčky z planého voskovníku, který rostl na jejím rodném mysu Cape Cod. Nejprve je darovala svým přátelům a rodině, ale netrvalo dlouho a ovládl ji podnikatelský duch. Díky své vytrvalosti, těžké práci a podpoře manžela, v roce 1909, proměnila Mabel svou lásku ke svíčkám ve vzkvétající podnikání.

Mabel vášnivě a zapáleně dál pěstovala a zušlechťovala své podnikání celý svůj život. Když v roce 1965 zemřela v úctyhodném věku 94 let, její společnost, která vznikla z květu voskovníku, měla cenu 6 milionů dolarů.  I dnes zůstává naším vzorem úspěchu.

Svíčky se stávají majákem pro podnikající ženy.

Psal se rok 1973, americké ženy rozšiřovaly své role, opouštěly své domovy a mířily na pracoviště, a společnost Mabel Bakerové svou roli rozšiřovala také. Vznikla dceřiná společnost s jménem, které vám může znít povědomě: PartyLite Gifts, Inc.

Mabelina vytrvalost neustává.

Společnost PartyLite začala se třemi lidmi pracujícími v maličké kanceláři. Díky Mabelině inspiraci věřili v sebe a ve svoji budoucnost. Také byli přesvědčeni, že našli nový úžasný prodejní model založený na tom, že společnost sdílí své zisky s prodejci. Cítili, že tento systém bude tou správnou pobídkou, která jim umožní prodávat přímo zákazníkům, nikoliv velkým společnostem. Jak už víte, tento nápad se ujal. Osobní přístup byl motivujícím faktorem při nekompromisním zaměření se na kvalitu – ať už u našich vůní pro domácnosti a doplňků nebo u vztahů s lidmi – přesně tak, jak by si to Mabel přála. Naše metoda přímého prodeje umožňuje našim Poradkyním, aby si vybudovaly vlastní cestu k úspěchu a zlepšily kvalitu svého života tak, že vybudují své vlastní podnikání.

Moderní mezinárodní vedení s Mabelinými hodnotami

Když společnost PartyLite v roce 1990 převzala společnost Blyth, Inc., ukázal se skutečný plný potenciál organizace. Nyní je v 18 zemích světa více než 68 000 PartyLite Poradkyň. To, co začalo jako jediná série voskovníkových svíček, vyrostlo v širokou a každoročně se rozšiřující kolekci nejkvalitnějších doplňků a vůní pro domácnosti. Co je ale nejdůležitější, společnost PartyLite po celou dobu zůstala věrná hodnotám, které Mabel přinesla se svou první svíčkou: čestnost, poctivost, férovost a kvalita.

 

©2016 Partylite Worldwide, Inc. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.