Vítejte!

Lokality po celém světěSpolečnost

Staňte se Hostitelkou

Become a host
Become a host

Powered by Microsoft Bing Maps for Enterprise and SpatialPoint | Terms of Use © | Privacy Statement ©


Život je party. Odměňte se a uspořádejte nějakou.
Nakupování může být zábavné a snadné. Užijte si pěkné chvíle se svými přáteli a objevte nespočet vůní a vzrušujících produktů bez toho, že byste museli opouštět dům. To je důvod, proč se PartyLite Hostitelky tak baví. Jako PartyLite Hostitelka získáte za odměnu mnoho výhod a speciálních nabídek exkluzivně pro vás.
Více informací

PartyLite Hostess Programme

Program pro Hostitelky

Užívejte si skvělé výrobky a nejlepší program pro Hostitelky a zároveň si spolu se svými přáteli vychutnejte pohodlí vlastního domu. Jako Hostitelka PartyLite dostanete svíčky a doplňky PartyLite zdarma a budete moci využít atraktivních Speciálních Nabídek, např. 40% a vyšších slev a budete mít možnost získání dodatkových bonusů při rezervaci dalších termínů Prezentačních party.

Více informací

Speciální nabídka pro Hostitelky

Speciální nabídka pro Hostitelky

Užijte si skvělé produkty a nejlepší program pro Hostitelky, zatímco budete s přáteli nakupovat z pohodlí vlastního domova.

Více informací

PartyLite - Speciální nabídka pro Hosty

Speciální nabídka pro Hosty

Výhody pro všechny. At už jste Hostitelka nebo Host, za úcast na PartyLite Prezentacní party vás ceká odmena. Pokud jste Host, urcite se vám vyplatí prohlédnout si letácek „Speciální nabídka“ s exkluzivními mesícními speciály.

Více informací

©2016 Partylite Worldwide, Inc. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.