Vítejte!

Lokality po celém světěSpolečnost
Consultant testimonials

Poradkyně vyprávějí...

Společnost PartyLite změnila životy tisíců lidí po celém světě. Naše Poradkyně milují svobodu a finanční zabezpečení, které jim kariéra u společnosti PartyLite poskytuje, navíc se mohou podělit o naše báječné produkty se svými věrnými zákazníky. Zde je výběr z toho, co nám mnoho vysoce motivovaných PartyLite Poradkyň řeklo o tom, jak společnost PartyLite změnila jejich životy.

 

 

 

 KONTAKTUJTE NÁS 

 

 

petra Adamová

DL

Výrobky značky Partylite mě nadchly v prvním momentu a třetím rokem jsem jim věrná. Komu záleží na výborné kvalitě,zajímavému designu a miluje vůně,je na správné adrese. Partylite zkrášluje naše domovy,dělá radost Vašim blízkým v podobě osobních dárků a provoní Váš prostor dle Vaší nálady a ročního období. Fandím značce Partylite a věřím, že Vás osloví jako mě,navždy!

Alena Fedorová

SRVP

Víte, co pro mne znamená PartyLite? Svět exklusivních vůní, krásy a elegance. Je to zábava, koníček a práce v jednom, která mě nesmírně baví. Nadšené a usměvavé tváře na všech Party a svíčkových dýcháncích, přesvědčí každého, že lépe nelze vybrat. Když nabídnete naši levandulovou svíčku někomu, kdo trpí bolestmi hlavy, nemůže v noci spát a má více starostí, než by si přál, nebo svíčku s mořskou solí pro alergiky, astmatiky, na ucpané dutiny nebo dětem na rýmu a pak, když Vám telefonují, že by nikdy nevěřili, že může ,,obyčejná" svíčka tak pomoci, jaký by jste z toho měli pocit? Stále hledáme kolegyňky do našeho týmu, aby nás bylo více a mohlo se více lidí  radovat z našich úžasných svíček a svícnů. Přeju Vám spoustu romantických večerů a krásných chvil ve společnosti PartyLite.

Zorka machálková

SRVP

Když jsem se poprvé setkala s firmou PartyLite, vůbec jsem neměla ponětí, že se z tohoto koníčku stane můj hlavní příjem. Počátek všeho byla má registrace u společnosti PartyLite a do 2 měsíců jsem měla svou první párty. Další měsíc jsem se stala Lídrem  a vyhrála první místo v počtu registrací. Každý další měsíce jsem se dostávala na novou pozici a se svým super týmem a podporou společnosti PartyLite jsem se dostala na pozici SRVP. Na této pozici jsem dodnes a život bez svíček si neumím představit. Moje práce je zároveň mým koníčkem a jsem obklopena tím nejlepším týmem lidí.!

 

 

 

 

 

STAŇTE SE PORADKYNÍ

 

ODMĚNY PRO PORADKYNI

 

PORADKYNĚ VYPRÁVĚJÍ...

 

©2016 Partylite Worldwide, LLC. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.